Buty dla dzieci – obuwie dziecięce

Kontakt z nami: sklep@e-butydladzieci.pl, 792 011 023, 730-740-188

Darmowa wysyłka: Przy zamówieniu powyżej 300 zł

TYLKO POLSKIE SPRAWDZONE MARKI

Buty dla dzieci - najlepsze polskie obuwie

Odstąpienie od umowy

 

 
INFORMACJA O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Konsumenci, którzy dokonają zakupu w naszym sklepie internetowym mają prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odbioru towaru (tj. wydania jej przez przewoźnika konsumentowi lub innej upoważnionej przez niego osobie).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (czyli z jego treści, nawet bez użycia sformułowania „odstępuję od umowy”,  ma wynikać chęć rezygnacji z zakupionego towaru).

Swoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy mogą Państwo przesłać w formie:

- pisemnej na jeden z poniżej wskazanych adresów:

Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal Małgorzata Serocka

ul. Szosa Lubicka  168E

87-100 Toruń,
LUB
ul. Władysława Broniewskiego 19
87-100 Toruń

- pocztą elektroniczną na adres e-mail:sklep@e-butydladzieci.pl

Mogą Państwo skorzystać z zamieszczonego na stronie internetowej wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza o odstąpieniu od umowy znajdziecie Państwo w poniższym linku:  formularz

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, prześlemy niezwłocznie na Państwa adres e-mail, ewentualnie drogą sms potwierdzenie otrzymania informacji (oświadczenia) o odstąpieniu od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy dla umów zawartych przed dniem 25 grudnia 2014 roku:

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży, przed 25 grudnia 2014 roku, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty transportu związane z dostarczeniem towaru, w zależności  o wybranego przez Państwa sposobu dostawy.

 

Skutki odstąpienia od umowy dla umów zawartych w dacie oraz po 25 grudnia 2014 roku:

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, zawartej w dacie lub po 25 grudnia 2014 roku, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).

Zwrot płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji (do zakupu w naszym sklepie internetowym towaru), chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Prosimy odesłać lub przekazać nam towar na jeden z poniżej wskazanych adresów:

 
Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal Małgorzata Serocka

ul. Szosa Lubicka  168E

87-100 Toruń,
LUB
ul. Władysława Broniewskiego 19
87-100 Toruń

Towar należy odesłać/dostarczyć niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

W przypadku odstąpienia przez Państwa od umowy, ponoszą Państwo tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
bool(true) bool(true) bool(true)