ADAMKI

 buty dla dzieci  ADAMKI

Adamki to modele obuwia profilaktycznego dla dzieci, które wyróżniają się na rynku obuwniczym. Wykonane są ze skóry owczej. Nieustannie od 2004 roku, marka Adamki, poszerza i udoskonala swój asortyment, zyskując nowych i zadowolonych klientów. Adamki swoją konkurencyjną pozycję na rynku utrzymuje z uwagi na najwyższą jakość oferowanych modeli obuwia. Każdy wykorzystany materiał wybierany jest w trakcie surowej selekcji. 

Marka Adamki wyspecjalizowała się w wytwarzaniu najlepszej jakości obuwia profilaktycznego, nawet dla dzieci rozpoczynających naukę chodzenia. Obuwie profilaktyczne Adamki drastycznie zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia schorzeń kończyn dolnych oraz wad postawy. Kapcie Adamki znalazły zastosowanie jako dodatkowe wsparcie w przeprowadzaniu długotrwałych rehabilitacji ogromnej liczby wad. Kapcie profilaktyczne Adamki umożliwiają uzyskanie lepszych efektów zajęć korekcyjnych, dlatego zdobyły uznanie najlepszych fizjoterapeutów. 

Buty Adamki spełniają nawet największe wymagania zatroskanych rodziców. Posiadają podeszwę, która jest lekka, ale jednocześnie zapobiega upadkom. Zgina się na odpowiedniej wysokości. Marka Adamki obuwie profilaktyczne wzbogaciła o obcas Thomasa. W trosce o komfort dziecka, wkładka jest nie tylko profilowana, ale także miękka. Opracowanie wysokiej cholewki pozwala na ustabilizowanie stawu skokowego. W obuwiu Adamki paluszki dzieci posiadają konieczną swobodę do prawidłowego ruchu i rozwoju. Delikatnie usztywniony nosek zapewnia ochronę palcom przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń. 

Obuwie profilaktyczne Adamki nie dąży wyłącznie do spełnienia wszystkich wymagań ortopedów. Producenci są świadomi jak ważny dla dzieci jest wygląd obuwia. Buty zachwycają wyrazistymi kolorami, które kochają wszystkie dzieci. Dla dziewczynki przygotowane zostały modele w odcieniach różu, fioletu oraz klasycznej czerni. Wybrane modele zostały wzbogacone o urocze aplikacje. Dla chłopców zostały stworzone buty w ponadczasowych niebieskich i zielonych barwach, które uzupełnią każdą dziecięcą stylizację.

bool(true) bool(true) bool(true)