LEMIGO

 buty dla dzieci  LEMIGO

Lemigo to firma, która specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości obuwia z tworzywa EVA. Produkty tej marki cechują się wodoodpornością a także właściwościami termoizolacyjnymi. Buty Lemigo w należyty sposób chronią stopy najmłodszych przed wychłodzeniem, jednocześnie zapewniając pełną spontanicznych emocji niekończącą się zabawę w każdych warunkach pogodowych. Obuwie marki Lemigo wyróżnia się nietuzinkowym designem, co pozwoliło mu na uzyskanie sporej rzeszy fanów. Obuwie Lemigo dostępne jest w naprawdę przystępnych cenach, które umożliwiają dostarczenie dziecku pełnego komfortu i bezpieczeństwa. 

Początek historii marki rozpoczyna się w ostatniej dekadzie XX wieku. W rodzinnym gronie powstał pomysł na stworzenie obuwia, które będzie praktyczne i trwałe. Jako jedni z nielicznych rozpoczęli wykorzystanie tworzywa EVA. Buty Lemigo doceniane są także przez dorosłych użytkowników, którym towarzyszą w trakcie wędkowania lub polowań. Wzrost zainteresowania produktami, pozwolił na stworzenie linii produkującej obuwie dla najmłodszych pociech. 

Kultowym produktem firmy są kalosze. Marka Lemigo kalosze tworzy od początku działalności, jednak stopniowo zdobywane doświadczenie pozwoliło stworzyć bardzo konkurencyjny produkt. Kalosze dziecięce są niezwykle lekkie, co sprawia, że dziecko nawet nie odczuwa ich obecności na nogach. Jednocześnie mogą współtowarzyszyć w zabawach nawet najmłodszych dzieci, ponieważ buty dostępne są w sprzedaży od rozmiaru 22. Niewątpliwym atutem kaloszy jest obecność wyjmowanego wkładu. Przy niższych temperaturach idealnie sprawdza się jako dodatkowa warstwa izolująca od niskich temperatur. Wkład jest bardzo łatwy do utrzymania w należytej czystości. Dzieci z powodzeniem mogą korzystać z jednych kaloszy także podczas cieplejszej pory roku. Wyciągnięcie wkładu umożliwi zabawę w kaloszach bez ryzyka przepocenia stóp i przegrzania dziecka. 

Kapcie Lemigo zdążyły uzyskać stabilną pozycję na rynku. Są wykorzystywane nie tylko podczas wizyt na basenie. Wiele osób decyduje o użytkowaniu ich na co dzień, zarówno jako obuwie domowe i zewnętrzne. Z uwagi na odczuwalny komfort noszenia, wybierane są jako obuwie na plażę. Niewątpliwą, kolejną zaletą jest łatwość utrzymania obuwia w czystości. Z kolei dzieci uwielbiają kapcie Lemigo za intensywne kolory. Z myślą o najmłodszych, klapki przyozdobione są o radosne detale. Jednocześnie posiadają właściwości antypoślizgowe, co jest doceniane przez rodziców ruchliwych dzieci. W zależności od preferencji, w sprzedaży dostępne są wsuwane modele lub ze stabilizującym paskiem, przebiegającym poniżej kostki.
bool(true) bool(true) bool(true)