Buty dla dzieci – obuwie dziecięce

Kontakt z nami: sklep@e-butydladzieci.pl, 792 011 023, 730-740-188

Darmowa wysyłka: Przy zamówieniu powyżej 300 zł

TYLKO POLSKIE SPRAWDZONE MARKI

Buty dla dzieci - najlepsze polskie obuwie

O nas
Nasz sklep rozpoczął swoją działalność w 2004r. w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 168E pod nazwą Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL.

KRASNAL poza sprzedażą internetową to również sklepy stacjonarne w Toruniu i Bydgosczy, do których zapraszamy:
- ul. Broniewskiego 19, Toruń
- ul. Szosa Lubicka 168E, Toruń
- ul. Magnuszewska 8, Bydgoszcz
- ul. Jagiellońska 10, Bydgoszcz
- strony internetowe naszych sklepów stacjonarnych oraz jeszcze więcej informacji o firmie: www.krasnaltorun.pl i www.krasnalbydgoszcz.pl                                                

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży obuwia dziecięcego. Nasz zespół posiada odpowiednie wykształcenie oraz kwalifikacje z zakresu diagnostyki kończyn dolnych oraz doboru właściwego obuwia i wkładek ortopedycznych zgodnie z najnowszymi standardami potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami.
Nasze dążenia w zakresie profilaktyki deformacji stóp dzieci oraz szerzenie idei ZDROWA STOPA zostały docenione przez INSTYTUT PRZEMYSŁU SKÓRZANEGO w Łodzi oddział w Krakowie (który nadaje m. in. znak ZDROWA STOPA).
Stanowi to dla nas bardzo prestiżowe wyróżnienie, za które dziękujemy.
                                                                     

                                                                           


Od samego początku założyliśmy, że oferować będziemy dobre, zdrowe obuwie renomowanych polskich producentów spełniające najwyższe normy, aby było najlepiej dostosowane do kształtującej się stópki dziecka.

Zadowolenie rodziców i uśmiech dziecka to dla nas priorytet.

Oferowane przez nas obuwie wykonane jest z wysokiej jakości skór naturalnych.
Posiadamy szeroką ofertę obuwia tekstylnego renomowanej firmy BEFADO. Ponadto znajdziecie u nas obuwie na każdą porę roku i okazję, min. kalosze, baletki, obuwie wizytowe, komunijne i inne.
W skład kolekcji naszego sklepu wchodzi obuwie profilaktyczno - ortopedyczne.  Obuwie profilaktyczne dla dzieci jest zalecane nie tylko dzieciom z wykrytym płaskostopiem lub tendencją do koślawienia stópek, ale także zdrowym, jako najlepsza forma profilaktyki, skutecznie chroniąca przed tymi dolegliwościami.
W naszych sklepach wprowadziliśmy w 2011 roku nowy stadnard usług: badania podologiczne stóp dzieci oraz zaopatrzenie zewnętrzne w postaci indywidualnie wykonywanych i gotowych wkładek ortopedycznych. Badanie przeprowadzają nasi doświadczeni Fizjoterapeuci i Podologowie. W 2015 roku rozszerzyliśmy tą usługę o komputerowe badanie jedną z nowocześniejszych platform w Polsce firmy Sensor Medica z oprogramowaniem freeMed, precyzyjnie mierzącą rozkład sił nacisku stóp zarówno stojąc jak i w chodzie. Zaawnsowane oprogramowanie urządzenia pozwala nam badać nie tylko kończyny dolne i chód, ale całą postawę ciała. Wynik badania wykorzystujemy m. in. do projektowania indywidualnej wkładki ortopedycznej, doboru odpowiedniego obuwia oraz zaprogramowania procesu rechabilitacji.
Zapraszamy na badania komputerowe, badania podologiczne do naszych fizjoterapeutów i podologów w Toruniu i Bydgoszczy lub zachęcamy do kontaktu mailowego takze w zakresie porad fizjoterapeutycznych i doboru właściwego obuwia lub wkładek: sklep@e-butydladzieci.pl
    

Ogromną satysfakcję daje nam sama świadomość i pewność, że proponujemy bardzo dobrej jakości produkty, które dzieciom mają przede wszystkim służyć, zapewnić komfort oraz dbać o walory zdrowotne.
Nasi Klienci również podpowiadają nam, z których produktów są zadowoleni i po latach wiemy już co polecać i ofertę którego z producentów warto zwiększać a z jakiej nawet zrezygnować.
W sklepie uzyskacie również Państwo fachowe doradztwo i pomoc w doborze właściwego obuwia, a w razie pytań zapraszamy też do wysłania maila pod adres
sklep@e-butydladzieci.plZapraszamy do zakupów

 DBAMY O DZIECIĘCE STÓPKI

 
bool(true) bool(true) bool(true)