DAWID

 buty dla dzieci  DAWID

Dawid to polski producent obuwia, który bazuje na współczesnej wiedzy i swoim prawie 30 letnim doświadczeniu. Dominującymi produktami tej marki są buty dziecięce. Swoją stabilną pozycję na rynku, firma uzyskała poprzez zaangażowanie w działania profilaktyczne, mające chronić dzieci przed wadami postawy. Współpraca ze specjalistami pozwoliła na poszerzenie asortymentu o buty ortopedyczne Dawid, które są bardzo często zalecane dzieciom, posiadającym różne schorzenia układu ruchu. Marka uzyskała znaczące wyróżnienie od Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie. Posiadany certyfikat Zdrowa Stopa świadczy o wysokiej i wyróżniającej się na rynku jakości obuwia. 

Marka Dawid buty tworzy poprzez bazowanie na zaleceniach specjalistów. Pozwoliło to na stworzenie wielu kolekcji, które doskonale utożsamiają się z potrzebami dziecięcych stóp. Każda para obuwia wykonana jest wyłącznie z naturalnych materiałów, najwyższej jakości. Dopracowanie każdego elementu obuwia przekłada się na ich trwałość. Dzieci pokochały buty Dawid za realnie odczuwalny komfort w trakcie chodzenia. Obuwie nie uwiera w małe stopy, w środku posiada wyłącznie miękkie i przyjazne dla skóry materiały. Stosowanie wyłącznie sprawdzonych materiałów, umożliwiło uzyskanie konkurencyjnej lekkości butów. Podeszwa obuwia w pełni współpracuje z małą stopą, dopasowując się do niej, ale jednocześnie chroniąc ją przed niebezpiecznymi ułożeniami. 

Wiele modeli stworzonych przez firmę Dawid umożliwia umiejscowienie dodatkowych wkładek, zaleconych przez specjalistów. Wówczas buty Dawid są precyzyjnie dopasowane pod konkretne schorzenie, umożliwiając w trakcie codziennych zajęć dziecka równoległe korygowanie wady. Modele wyposażone w Obcas Thomasa, nie odbiegają wizualnie od innych fasonów dziecięcych. Każde dziecko, bez względu na stan zdrowia, może posiadać wymarzone, nawet kolorowe obuwie. Marka Dawid buty dla dzieci tworzy nie tylko w oparciu o zdrowie stóp, ale jednocześnie zwracając uwagę na upodobania dzieci. 

Buty profilaktyczne Dawid idealnie komponują się z dziecięcymi, nawet najbardziej wyczerpującymi, zabawami. Dbałość o prawidłowe ułożenie i stabilizację stopy pozwala na równomierne rozłożenie wysiłku powstałego w trakcie ruchu. Wówczas stopa uczy się prawidłowo pracować, co przekłada się na uzyskiwanie zdrowych nawyków na resztę życia dziecka. Obuwie marki Dawid przeznaczone jest także dla starszych dzieci. Wybór odpowiedniego obuwia to najlepsza inwestycja w przyszłość, która może oszczędzić dziecku mnóstwo cierpienia, także w dorosłym życiu. 

143 zł/ 159 zł
PROMOCJA DAWID 016 wrzos róż
199 zł
DAWID 1121 jeans
159 zł/ 189 zł
PROMOCJA DAWID 1484 grafit
159 zł/ 179 zł
PROMOCJA DAWID 1424 ciemny róż serca
209 zł
DAWID 1486 szary
119 zł/ 179 zł
PROMOCJA DAWID 1422 szary pomarańcz
119 zł/ 179 zł
PROMOCJA DAWID 1422 szary róż kotek
129 zł/ 159 zł
PROMOCJA DAWID 016 niebieski
bool(true) bool(true) bool(true)