DEMAR

 buty dla dzieci  DEMAR

Demar tworzy obuwie, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych klientów. Mając na uwadze zdrowie dziecka, każda para butów powstaje zgodnie z aktualnymi zaleceniami specjalistów. Sztandarowym produktem firmy są kalosze dziecięce. Posiadają możliwość dostosowania do panującej pory roku. Stwarzają godne warunki do długich zabaw na dworze. Produkty marki Demar zyskały uznanie także na arenie międzynarodowej. Wysoka jakość sprawiła, że w produkty tej marki zaopatruje się także Wojsko Polskie. Otwartość na potrzeby klientów detalicznych doprowadziło do powstania linii produkcyjnej skierowanej wyłącznie dla dzieci. Zaletą obuwia jest łatwość utrzymania go w czystości. 

Demar buty produkuje w oparciu o ideę uzyskania trwałych i niezniszczalnych butów. Wykorzystane materiały pozwalają na zachowanie ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Kalosze Demar umożliwiają każdemu dziecku długa zabawę w kałużach oraz spacery po wilgotnych terenach. Dzieci w kaloszach Demar przemierzają kilometrowe wędrówki leśne w poszukiwaniu grzybów. Ciekawe, radosne nadruki zachęcają dzieci do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Każde dziecko czuje się w nich wyjątkowo i pewnie.

Śniegowce Demar doskonale sprawdzają jako element garderoby zewnętrznej, chroniącej przed chłodem. Pozwalają dzieciom korzystać z najatrakcyjniejszych dla nich uroków zimy. Chronią dziecięcą stópkę przed chłodem i przemoczeniem. Doskonała izolacja od niskich temperatur możliwa jest dzięki wykorzystaniu wyjątkowo zaawansowanego procesu produkcji. Rodzice mogą spokojnie przyglądać się bawiącym dzieciom, bez obawy, że dojdzie do wyziębienia małego ciała. 

Demar obuwie produkuje w uznaniu zasad bezpieczeństwa, dlatego każda podeszwa posiada właściwości antypoślizgowe. Szczególnie jest to istotne w trakcie intensywnego spędzania czasu, kiedy dziecko niekoniecznie zwraca uwagę na czyhające zagrożenia. Dodatkowo w asortymencie firmy znajdują się także klapki, które doskonale chronią stopy przed drobnoustrojami chorobotwórczymi w trakcie wizyty na basenie. 

bool(true) bool(true) bool(true)