POSTĘP

 buty dla dzieci  POSTĘP

Postęp to znana polska marka, która ułatwiła wielu rodzicom wybór właściwego obuwia profilaktycznego dla swoich dzieci. Uzyskanie certyfikatu Zdrowej Stopy stanowi ukoronowanie jakości obuwia. Producent Postęp buty wytwarza zgodnie z zaleceniami ortopedów. Pozwala to na stworzenie produktów, które przyczyniają się do skorygowania wielu wad postawy. Odpowiednie buty pozwalają na znaczne skrócenie czasu zajęć korekcyjnych. W asortymencie marki kluczową pozycję zajęły kapcie profilaktyczne, występujące w różnych wersjach kolorystycznych. Przeznaczone są także dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę chodzenia. 

Każde buty ortopedyczne Postęp, dla osoby postronnej, nie odróżniają się od pozostałych fasonów, dostępnych na rynku. Urocze modele obuwia płynnie wpisują się w gust najmłodszych, dlatego dzieci chętnie chodzą w butach tej marki. Dla dziewczynek przygotowane są także modele z subtelnymi detalami. W przypadku chłopców najchętniej wybierane są fasony w odcieniach niebieskiego lub czerni. Postęp udowadnia, że buty ortopedyczne mogą równie pięknie wyglądać. Rodzice mogą z łatwością łączyć to, co jest przyjemne dla oczu dzieci i pożyteczne dla ich nóg. 

Buty ortopedyczne Postęp posiadają wszystkie aspekty, które są zalecane przez specjalistów. W obuwiu znajduje się obcas Thomasa, który odpowiada za wspomaganie wysklepienia podłużnego stopy. Kapcie Postęp posiadają wysoką cholewkę, niezwykle istotną w prawidłowym ustabilizowaniu stawu skokowego. Fabrycznie, posiadają założoną profilowaną wkładkę, wykonaną ze skóry. Buty z powodzeniem dopasowują się do stopy, bez względu na jej tęgość. Jest to możliwe z uwagi na regulację sznurowadeł oraz rzep. Rodzice posiadają możliwość właściwego przytwierdzenia stopy do obuwia, co pozytywnie wpływa na komfort dziecka w trakcie ruchu. 

Kapcie mogą być wykorzystywane jako obuwie zmienne w przedszkolu lub szkole. Wiele modeli doskonale sprawdza się jako sandały w upalne i suche dni a starannie dobrane materiały umożliwiają utrzymanie prawidłowej wentylacji stopy.

bool(true) bool(true) bool(true)