BARTEK

 buty dla dzieci  BARTEK

Buty Bartek to ulubieniec nie tylko najmłodszych. W krótkim czasie stały się faworytem także rodziców. Pod wyjątkowo modnym designem ukryta jest najwyższej jakości dbałość o stopy dzieci. Stworzone są w oparciu o spełnienie najwyższych standardów. Każda para butów zostaje wykonana z materiałów, które najlepiej współpracują ze stopami, szczególnie dziecięcymi. Kluczem do prawidłowego rozwoju kończyn i postawy dziecka jest wybór właściwego obuwia. Jesteśmy pewni, że obuwie prezentowane na naszej stronie, spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu dziecka. 

Buty dla dzieci Bartek, charakteryzują się utrzymaniem właściwego ułożenia stopy, co zapewnia dalszy prawidłowy rozwój aparatu ruchu. Buty dziecięce Bartek posiadają, uznaną przez specjalistów z zakresu ortopedii, tylną część obuwia, która odpowiada za prawidłowe podtrzymanie pięty. Niwelowane jest wówczas ryzyko powstania trudnych do skorygowania szkodliwych nawyków związanych z niewłaściwym układaniem pięty, co bardzo często jest widoczne także u dorosłych. Buty Bartek, w każdym swoim calu, gwarantują kompatybilność ze stopą. Są najlepszą metodą zapobiegania powstawaniu odcisków oraz odparzeń. Regulacja oraz ogromny asortyment pozwalają dopasować obuwie do stopy każdego dziecka. Buty profilaktyczne Bartek są rekomendowane przez Akademię Zdrowej Stopy. Są ukazywane jako modelowy wzór najlepszego obuwia dla dzieci, bez względu na wiek. W sprzedaży posiadamy modele, które zostały stworzone z myślą także o większych dzieciach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, stworzone zostały buty ortopedyczne dla dzieci Bartek, które cieszą się ogromnym i nieodczuwalnym wsparciem w skorygowaniu wad postawy. 

Obuwie z powodzeniem może towarzyszyć dziecku przez cały rok. Marka Bartek buty zimowe stworzyła z myślą nie tylko o utrzymaniu właściwej temperatury ciała, ale także w zapewnieniu dziecku ochrony przed przemakającym obuwiem. Jednocześnie umożliwiają prawidłową wentylację stopy. W naszym sklepie, w stałej ofercie znajdują się także modele na pozostałe pory roku, które z powodzeniem można wykorzystać także jako obuwie zmienne w żłobku lub przedszkolu. Kolejną zaletą jest łatwość ubierania obuwia, która umożliwia szybkie opanowanie tej umiejętności przez dziecko. Wielu rodziców, wybiera markę Bartek jako pierwsze obuwie dla dzieci. Buty do nauki chodzenia Bartek, sprawdzają się rewelacyjnie. Eksperci, jednogłośnie podkreślą jak istotną rolę pełni obuwie w trakcie pokonywania pierwszych, samodzielnych odległości. Buty Bartek, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort stopy, umożliwiają właściwą celebrację tych momentów. 

W naszym asortymencie, znajduje się ogromna ilość różnych modeli butów marki Bartek. Służymy fachową pomocą w doborze najlepszego obuwia dla każdego dziecka. Buty Bartek sklep współtworzą z innymi uznanymi markami. Każda para zaprezentowana na naszej stronie spełnia najwyższe wymogi, co przekłada się także na trwałość w użytkowaniu. 

245 zł/ 289 zł
PROMOCJA BARTEK 17608 /009 czarny zielony
199 zł/ 239 zł
PROMOCJA BARTEK 11603001 granat róż
199 zł/ 239 zł
PROMOCJA BARTEK 11603003 granat błękit
245 zł/ 279 zł
PROMOCJA BARTEK 24453 /05K czarno szary
159 zł/ 199 zł
PROMOCJA BARTEK 21474 /0JV różowy
199 zł/ 239 zł
PROMOCJA BARTEK 54135 /348 różowo szary
bool(true) bool(true) bool(true)