MAZUREK

 buty dla dzieci  MAZUREK

Mazurek to firma, która tworzy obuwie dla dzieci, bez względu na ich wiek. W asortymencie firmy znajduje się cała gama rozmiarów, od 19 do 40, dlatego buty dla dzieci Mazurek doskonale sprawdzają się jako obuwie dla niemowlaków, przedszkolaków oraz młodzieży uczęszczającej do szkoły. Przez cały okres noszenia zapewniają komfort oraz właściwą dbałość o prawidłowy rozwój stopy. Sukces marki Mazurek opiera się na długoletnim doświadczeniu w branży obuwniczej, która budowana jest na współpracy ze specjalistami z zakresu budowy stopy. Każda wytworzona para obuwia spełnia wszystkie normy obowiązujące na dziecięcym rynku obuwniczym. 

Buty dla dzieci Mazurek produkowane są wyłącznie ze skóry naturalnej, także z tego surowca została wykonana wkładka. Dodatkowo, w trosce o właściwy rozwój i ułożenie stopy, została właściwie wyprofilowana, zapewniając większy komfort w trakcie poruszania się. Obuwie dziecięce Mazurek zapewnia swobodną możliwość regulacji zapięcia butów, co umożliwia dopasowanie do stopy, bez względu na jej szerokość oraz wysokość podbicia. Przeważająca liczba modeli zapinana jest na rzepy, pozwalając dziecku nabyć umiejętność samodzielnego ubierania się.

Obuwie dla dzieci Mazurek występuje w ogromnej ilości modeli i kolorów. W asortymencie marki, każdy rodzic odnajdzie doskonałe buty dla swojego dziecka. Stworzone modele butów doskonale wpisują się w gust współczesnych dziewczynek i chłopców. Projektanci, bazując na ich upodobaniach, tworzą ciekawe, ale jednocześnie urocze modele. Mazurek produkuje obuwie na każdą porę roku, dbając o dostosowanie do panujących wówczas warunków atmosferycznych. Buty, bez względu na sezon, wykonane są z materiałów, które umożliwiają swobodne zginanie podeszwy w odpowiednich miejscach. Buty Mazurek doskonale  sprawdzają się w trakcie wesołych zabaw na placu zabaw jak i w trakcie oficjalnych wyjść. Buty dla dzieci Mazurek stanowią perfekcyjne uzupełnienie wielu stylizacji, zapewniając nie tylko piękny wygląd, ale także zdrowe stopy w przyszłości. 

197 zł/ 219 zł
PROMOCJA MAZUREK 287 granat fuksja Thomas
139 zł/ 169 zł
PROMOCJA MAZUREK 332 Thomas szary turkus
bool(true) bool(true) bool(true)