KORNECKI

 buty dla dzieci KORNECKI

Kornecki to polska marka, która w krótkim czasie podbiła serca dzieci i dorosłych. Każda para butów powstaje zgodnie ze sprawdzoną recepturą firmy: buty muszą być wygodne, wykonane z wyłącznie najwyższej jakości materiałów a przede wszystkim trwałe. Te trzy cechy umożliwiają firmie Kornecki nieustanne zwiększanie liczby zadowolonych klientów. Jednym z wyróżniających na rynku czynników jest tworzenie butów dopasowanych do panujących trendów obuwniczych. Marka Kornecki buty dziecięce tworzy przede wszystkim w oparciu o zdrowie i bezpieczeństwo intensywnie rozwijających się stóp. Działania w tym kierunku są doceniane przez rodziców, którzy świadomie decydują się na zakup obuwia tej marki. 

Buty dziecięce Kornecki z uwagi na ogromną ilość wzorów i kolorów, umożliwiają dopasowanie obuwia pod preferencje, nawet najbardziej wymagających dzieci i rodziców. W butach dziecięcych, dostrzegalny jest subtelny sposób połączenia uroku dzieciństwa wraz z eleganckim wyglądem. Jedna para obuwia doskonale sprawdza się podczas codziennych zajęć jak i podczas szykownych wydarzeń. W trakcie kolejnych przygód, dziecięce stopy odziane w buty Kornecki, nie są narażane na powstanie lub pogłębienie wad postawy. Buciki Kornecki, nie krępują ruchów, dlatego dzieci mogą bawić się aż do granic swojej kondycji i fantazji. Po całym dniu zabaw, nie są narażone na ból stóp lub nóg. 

Buty dziecięce Kornecki stworzone są na różne etapy rozwoju dziecięcej stopy. Już w okresie niemowlęcym każde dziecko w butach Kornecki wygląda czarująco. Pierwsze kroczki w butach Kornecki, odbywają się zgodnie z anatomicznym przystosowaniem stopy. Rodzice mogą cieszyć się z postępów dziecka, bez obaw o narażenie dziecka na wyuczenie szkodliwych nawyków. Oferta firmy Kornecki dostosowana jest w pełni pod zmieniające pory roku a każdy sezon obfituje w piękne modele, które z pewnością nie pozostaną na nogach niezauważone. Sandały Kornecki prawidłowo stabilizują dziecięcą stopę, zapewniając jej dostęp powietrza. Rodzice mogą zdecydować, czy dla ich dziecka najlepszy będzie model z okrytymi albo zabudowanymi palcami. Firma Kornecki buty dziecięce zrewolucjonizowała zdumiewającą ilością modeli na okres wiosenny i jesienny. Każda para butów prezentuje się wspaniale a największy problem stanowi wybór tej jednej, właściwej. Rodzice bardzo często wybierają kozaki dziecięce Kornecki. Buciki w właściwy sposób izolują stopę od panujących chłodów. Wykorzystanie naturalnych materiałów, pozwala na zachowanie optymalnego ruchu powietrza wewnątrz obuwia. 

143 zł/ 159 zł
PROMOCJA KORNECKI 061 Orto granat
199 zł/ 249 zł
PROMOCJA KORNECKI 3245 róż
99 zł/ 149 zł
PROMOCJA KORNECKI 3459 róż srebrny
99 zł/ 139 zł
PROMOCJA KORNECKI 3734 biały
bool(true) bool(true) bool(true)