BEFADO

 buty dla dzieci BEFADO

Befado to uznana marka obuwnicza, znana przez większość rodziców. Kluczową pozycję na polskim rynku osiągnął poprzez długoletnie doświadczenie w produkcji obuwia dziecięcego. Kapcie Befado cechują się wysoką jakością, którą potwierdza zdobyty przez markę certyfikat Zdrowa Stopa. Produkty marki Befado doceniane są także przez zagraniczne państwa z uwagi na pożądaną kompatybilność ze stopą dziecka i bardzo konkurencyjne ceny.

Marka Befado buty tworzy w oparciu o stalowe zasady, które są bezwzględnie przestrzegane na każdym etapie produkcji. Wszystkie buty dla dzieci Befado powstają z wyłącznie certyfikowanych materiałów, które zapewniają stopie wentylację. Dodatkowo materiały posiadają właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne, co pozwala zapobiec powstawaniu bolesnych i trudnych do zaleczenia stanów zapalnych na delikatnej skórze dzieci. Befado, swoje bogate doświadczenie i nieustannie pogłębianą wiedzę z zakresu budowy anatomicznej dziecięcej stopy, płynnie łączy z dobrodziejstwami nowoczesnych technologii. Pozwala to na stworzenie produktów o wysokiej trwałości, uwielbianych przez dzieci i rodziców. Równolegle, śledzi upodobania współczesnych dzieci, idealnie odwzorowując je na swoich produktach. Pozwala to na stworzenie idealnych kapci, które nie tylko pięknie wyglądają, ale doskonale dbają o małe stópki. 

Buty Befado dla dzieci doskonale sprawdzają się jako kompan wielogodzinnych zabaw rozpoczętych w przedszkolu a kończonych w domu. Spełniają wszystkie zalecane przez fizjoterapeutów normy. Podeszwa obuwia zgina się na 2/3 długości buta. Stopa dziecka może swobodnie i zgodnie z anatomią pracować. Kapcie Befado posiadają antypoślizgową podeszwę, która chroni dzieci przez groźnymi poślizgnięciami. Buty zdrowotne Befado są szczególnie zalecane jako obuwie dla dzieci rozpoczynających przygodę z chodzeniem. Ich stopki od samego początku przyzwyczajane są do prawidłowego ułożenia i stabilizacji. 

W kolekcji obuwia Befado nie znajdują się wyłącznie kapcie. Rodzice, małych miłośników kałuż, bardzo często wybierają kalosze Befado. Posiadają dodatkową, wyjmowaną skarpetę, która chroni stopki przed chłodem. Kalosze wykonane są z trwałych materiałów, które zapewniają wodoodporność. W ciepłe i suche dni doskonale sprawdzają się trampki Befado, które zapewniają komfort dziecka w trakcie ruchu. Mnogość wzorów pozwala na odnalezienie modelu, który spodoba się zarówno dziecku jak i rodzicom. Rodzice wybierający buciki Befado mogą być pewni, że powierzają małe stopy w najlepsze "ręce".

35 zł/ 52 zł
PROMOCJA BEFADO 418P008 granat turkus paski
bool(true) bool(true) bool(true)