JAMET

 buty dla dzieci  JAMET

Jamet opiera politykę swojej firmy na wytwarzaniu obuwia wyłącznie z naturalnych surowców, które spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa dla dziecięcych stóp. Do stworzenia wierzchniej powłoki obuwia wykorzystywane są skóry naturalne pochodzące od sprawdzonych, polskich i włoskich producentów. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała odpowiedzialne są także odpowiednio dobrane do pory roku materiały na wyściółkę. W okresie wiosennym i letnim firma Jamet buty wymoszcza przy wykorzystaniu świńskich lub kozich skór licowych. Obuwie zimowe doskonale chroni przed chłodami poprzez zastosowanie owczej wełny. Marka Jamet nieustannie bazuje na opiniach specjalistów, co pozwala stworzyć buty kompatybilne do potrzeb dziecięcego organizmu. 

Wykorzystanie w obuwiu lekko profilowanej wkładki, umożliwia zachowanie anatomicznego kształtu stopy. Równolegle, uniemożliwia wyuczenie przez dziecko negatywnych nawyków. Zastosowanie wyłącznie naturalnych wkładek jest doceniane przez rodziców, nie tylko z uwagi na prawidłową wentylację stopy, ale także przez łatwość utrzymania obuwia w czystości. Każdy model obuwia posiada odpowiednio szeroki przód, pozwalając palcom na posiadanie optymalnej przestrzeni. Stopa pracuje w obuwiu równomiernie, co zdarza się bardzo rzadko w przypadku tańszych zamienników. 

W asortymencie producenta znajdują się różnorodne modele. Jamet obuwie projektuje w uznaniu panujących upodobań najmłodszych. Ich oferta obfituje w różnorodne wzory oraz kolory. W każdym calu obuwie jest w pełni dostosowane do stopy dziecka, dlatego rodzice mogą skupić się na wizualnych aspektach. Jamet posiada ofertę na każdą porę roku. Poszczególne fasony cieszą się oryginalnością wzoru oraz dodatków. Sandały Jamet także posiadają usztywniany zapiętek, który pozwala ustabilizować nogę dziecka. Większość modeli umożliwia samodzielne zakładanie obuwia przez dziecko. Zarówno asortyment dziewczęcy jak i chłopięcy wzbudza podziw. Dostępna jest szeroka gama kolorów butów dziewczęcych, które podczas wyboru mogą pokusić się o obuwie w intensywnych lub bardziej stonowanych barwach. W przypadku chłopców kolorystyka opiera się na standardowych, najbardziej praktycznych kolorach. 

229 zł
JAMET 192 oliwka
149 zł/ 195 zł
PROMOCJA JAMET 201 szary róż
99 zł/ 145 zł
PROMOCJA JAMET 196 granat srebrny kwiatek
129 zł/ 159 zł
PROMOCJA JAMET 156 granat moro
159 zł/ 209 zł
PROMOCJA JAMET 376 granat zielony
199 zł
JAMET 262 róż
bool(true) bool(true) bool(true)