MRUGAŁA

 buty dla dzieci  MRUGAŁA

Buty Mrugała w niepodziewanie subtelny sposób łączą ze sobą modny wygląd, który jest w pełni dopasowany pod aktualne upodobania dzieci i rodziców, wraz ze spełnieniem najbardziej rygorystycznych warunków koniecznych do umożliwienia prawidłowego rozwoju dziecięcej stopy. Największym atutem obuwia jest proces produkcji, który przebiega wyłącznie na terytorium Polski. Świadczy to wykorzystaniu wyłącznie materiałów, które posiadają atesty, dopuszczające użytkowanie obuwia przez dzieci. Firma Mrugała buty produkuje od ponad 20 lat, nieustannie podejmując działania, które mają na celu produkcję obuwia zgodnego z najnowszymi zaleceniami specjalistów. 

Buty dla dzieci Mrugała wprowadziły na rynek charakterystyczny styl, który podbija serca najmłodszych. Stanowią rzadko spotykany kompromis pomiędzy elegancją a dziecięcymi motywami. Jednocześnie do ich wykonania wykorzystuje się skórę naturalną, która jest najlepiej tolerowana przez dziecięcą stopę. Producenci obuwia dokładają wszelkich starań, aby buty dziecięce Mrugała kojarzyły się wyłącznie z wysoką jakością, dlatego proces produkcji opiera się w  większości wyłącznie na pracy ręcznej. Minimalizowanie wykorzystania maszyn pozwala dopracować każdy szczegół w 100%, co pozwala uzyskać pożądaną trwałość obuwia.

W trosce o prawidłowy rozwój stopy, rodzice muszą zwrócić szczególną uwagę na to, aby dziecko czuło się komfortowo w obuwiu. Buty profilaktyczne Mrugała sprawiają, że ryzyko wystąpienia wad postawy drastycznie spada. Odpowiednie ułożenie stopy zapewnia wypracowanie zdrowych nawyków na całe życie, dlatego ważne jest, aby podejmować działania profilaktyczne zanim wystąpią niepożądane objawy. Buty Mrugała, dzieci mogą z powodzeniem użytkować już od pierwszych kroczków. 

Buty Mrugała nasz sklep internetowy wypełniają w mnogiej ilości wzorów i kolorów. W szybkim czasie można znaleźć model, który podoba się tylko rodzicom, ale także dzieciom. W naszej ofercie znajduje się także rewelacyjne obuwie dla nastolatków. Posiadamy asortyment na różne pory roku, który rekomendowany jest przez ekspertów, a jednocześnie występuje w ponadczasowych, modnych wzorach. 

154 zł/ 185 zł
PROMOCJA MRUGAŁA 2331 panterka
bool(true) bool(true) bool(true)