Kalosze piankowe

Kalosze piankowe to nieprzemakalne obuwie, które łatwo utrzymać w czystości. Daje pociechom możliwość aktywności na świeżym powietrzu, nawet mimo niesprzyjających warunków. Kalosze piankowe Lemigo sprawią, że nic nie powstrzyma doskonałej zabawy twojej pociechy.

Obuwie na deszczową pogodę

Twoje dziecko lubi zabawę na świeżym powietrzu? Mając kalosze piankowe dla dzieci nie będzie musiało rezygnować ze zdrowych aktywności, nawet jeżeli na dworze robi się nieprzyjemnie mokro. Jest to obuwie, które najlepiej sprawdzi się jesienią oraz wiosną. Kupując pociechom kolorowe kalosze piankowe Lemigo nie musisz martwić się o ich zdrowie. Dzięki temu, że ocieplane modele są wyposażone w piankę o wysokim stopniu izolacji termicznej, gwarantują poczucie ciepła, nawet podczas zimnych i deszczowych dni.

Kalosze dziecięce piankowe są niezwykle lekkie. Wykonane z pianki EVA są nawet 3x lżejsze od takich samych tradycyjnych modeli z PVC. Pianka jest mięciutka więc dopasowuje się do nóg dziecka, nie powodując obtarć lub dyskomfortu. Wyśmienicie amortyzuje wstrząsy powstające w czasie spaceru lub biegania. Lekkość materiału sprawia, że pociecha nawet nie będzie czuła obecności wodoodpornych kaloszy podczas zabaw z przyjaciółmi.

Kalosze piankowe - niezwykle funkcjonalne obuwie

Kalosze piankowe dziecięce posiadają doskonałą izolację od otoczenia, która działa podobnie jak styropian. Co więcej, przyjemny ocieplany materiał można wyjąć, sprawiając, że obuwie będzie jeszcze bardziej uniwersalne. Kalosze piankowe dziecięce sprawdzą się wtedy nawet w ciepłych dniach gdy spadnie letni deszczyk. Kalosze piankowe ocieplane bardzo łatwo jest utrzymać w czystości - ocieplacz można wyjąć i w razie potrzeby wyprać w pralce.

Większość modeli dziecięcych wyposażona jest w praktyczny ściągacz na górze cholewki. Stanowi to dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, które mogłyby dostać się do środka - takimi jak śnieg, liście czy woda. To praktyczne obuwie dla najmłodszych dostępne jest w wielu atrakcyjnych kolorach.
bool(true) bool(true) bool(true)