Kalosze Lemigo

Kalosze Lemigo prezentowane na naszej stronie idealnie sprawdzają się bez względu na wiek dziecka. Szeroka gama rozmiarów od 22 do 35 pozwala dopasowywać sprawdzonego towarzysza zabaw do długości stopy przez długi czas. Kalosze Lemigo zostały wykonane z lekkiej pianki EVA, która doskonale wywiązuje się z ochrony stopy przed czynnikami zewnętrznymi. Pianka EVA charakteryzuje się chropowatą strukturą, a wewnątrz posiada rzadko spotykane pęcherzyki powietrza, które przyczyniają się do zmniejszenia jej wagi. Zastosowanie takiego rozwiązania, pozwala dostarczyć dziecku bardzo lekkie buty, które izolują stopę, ale jednocześnie nie stanowią zbędnego balastu.

W Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL posiadamy kalosze Lemigo, które z powodzeniem mogą być użytkowane przez cały rok. Jest to spowodowane wykorzystaniem dodatku w postaci ocieplacza. Popieramy praktyczne rozwiązania, dlatego Kalosze Lemigo wyposażone są we wkładkę, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo Kalosze zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Posiadamy kalosze Lemigo, które za intensywny różowy kolor pokocha każda młoda panna. Obserwując chłopców, zauważyliśmy, że najczęściej ich ulubionym kolorem jest niebieski, dlatego posiadamy kalosze w tym odcieniu. Intensywna barwa umożliwia wyróżnienie się z tłumu.

Możemy Państwa zapewnić, że w oferowanych przez nas kaloszach dziecko spędzi niezapomniane chwile. Będzie doskonale chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby przerwać wspaniałą zabawę w najmniej oczekiwanym momencie. Kalosze Lemigo to najlepszy prezent dla każdego dziecka a my jesteśmy niezwykle zadowoleni, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu mu niekończącej się radości.

bool(true) bool(true) bool(true)