Trapery dziecięce

Trapery dziecięce to buty, które umożliwiają aktywne spędzenie czasu nie tylko w zimie, ale także wiosną i jesienią. Na dziecięcym rynku obuwniczym pojawia się coraz więcej modeli traperów dziecięcych, które w zależności od panujących warunków atmosferycznych posiadają inną izolację termiczną dla stopy. Wczesną wiosną i jesienią najlepiej sprawdza się obuwie pozbawione lub posiadające delikatne ocieplenie. Na okres zimowy dedykowane są ocieplone trapery dziecięce, jednak rodzice muszą wziąć pod uwagę, to z czego oraz jak zostało wykonane. Nasze Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL wyręcza rodziców w wyselekcjonowaniu najodpowiedniejszego obuwia dla dzieci. Prezentowane modele cechują się najwyższą jakością wykonania.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli traperów dziecięcych, które obejmują całą paletę barw. Posiadamy także modele, które występują w najbardziej neutralnych kolorach, jednak posiadają urocze dodatki, które podbijają dziecięce serca. Każdy model umożliwia stworzenie stylizacji o różnym charakterze, od sportowych do eleganckich, pozwalając wykorzystać obuwie w każdej sytuacji. Prezentowane obuwie posiada najlepsze zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi, tj.: woda lub śnieg. Stopa dziecka chroniona jest przed wychłodzeniem a także przemoczeniem. Rodzice mogą wówczas pozwolić swojemu dziecku na beztroskie korzystanie z uroków każdej pory roku. Materiały, z których zostały wykonane, umożliwiają szybkie i proste utrzymanie obuwia w czystości.

Trapery dziecięce doskonale dopasowują się do kształtu stopy przy pomocy regulacji sznurowadeł lub zastosowania zapięcia na rzepy. Każdy zaprezentowany model obuwia umożliwia szybkie i sprawne założenie obuwia. Trapery dziecięce sznurowane dodatkowo posiadają praktyczny zamek, który umiejscowiony od wewnętrznej strony obuwia, nie umniejsza uroku obuwia. Nasz asortyment tworzony jest zgodnie z wymaganiami dzieci i rodziców. Każdy model obuwia pozwala dziecku poczuć się wyjątkowo a jednocześnie zapewnia stopom właściwe warunki dla rozwoju, co jest najistotniejsze dla każdego rodzica.
DAWID 1333 kwiaty
DAWID 1333 kwiaty
195 zł
trzewik, zamek, wiązany  Buty DAWID zapewniają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Zarówno wierzch jak i wnętrze buta wykonane ze skóry naturalnej. Buty są elastyczne i lekkie. Posiadają szeroki czubek dający swobodę paluszkom, zapięcie na zamek z boku i wią
DAWID 1108 niebieski zielony neon
DAWID 1108 niebieski zielony neon
175 zł
trzewik, wysoki, zamek, wiązany  Buty DAWID zapewniają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Zarówno wierzch jak i wnętrze buta wykonane ze skóry naturalnej. Buty są elastyczne i lekkie. Posiadają szeroki czubek dający swobodę paluszkom, zapięcie na zamek z boku i wią
bool(false)