Mrugała Porto

Renomowana marka Mrugała Porto to synonim wysokiej klasy obuwia. Kolekcja profilaktyczno - korekcyjna Porto to najlepszy buty dla twojego dziecka.

Porto buty, czyli przede wszystkim jakość

Obuwie porto wytwarzane jest z ogromną starannością oraz z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Dzięki temu, że do jego produkcji używane są najwyżej jakości atestowane materiały, buciki nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby powodować podrażnienia lub uczulenia delikatnej skóry. Zewnętrzna warstwa bucików wykonana jest z naturalnej skóry, która jest niezwykle trwała oraz praktyczna w utrzymaniu czystości. Podeszwy bucików również wykonane są z myślą o bezpieczeństwie - posiadają antypoślizgowe zabezpieczenia, minimalizując ryzyko poślizgnięcia. Buty Mrugała Porto to doskonały wybór dla wszystkich aktywnych maluchów - najwyższej jakości wytrzymałe surowce mają odpowiednią twardość oraz ścieralność, dzięki czemu wytrwają z dzieckiem aż do czasu, gdy zmieni rozmiar buta. Wyściółka oraz podeszwa, które znajdują się wewnątrz buta zapewniają wysoką higienę oraz komfort, dzięki czemu dzieci jeszcze chętnie zakładają buciki.

Porto Mrugała - piękne i zdrowe buty dla najmłodszych

Buty porto cieszą się powszechnym zaufaniem, ponieważ ich budowa wspiera prawidłowy rozwój dziecięcych stóp. W związku z tym, że to pierwsze lata są najważniejsze dla rozwoju stóp maluchów obuwie Mrugała Porto wyróżnia się elastyczną podeszwą. Wyposażone jest w wygodne rzepy, które pozwalają idealnie dopasować bucik do rozmiaru stopy. Usztywniona pięta jest natomiast gwarancją bezpieczeństwa podczas chodzenia lub biegania. Niemałe znaczenie odgrywa też usztywniony oraz szeroki nosek - dzięki temu, dziecko może swobodnie poruszać palcami, które są zabezpieczone przed urazami. Wyższa cholewka wypełniona jest pianką oraz mięciutkim materiałem, który chroni małą nóżkę przed otarciami. Buciki Porto Mrugała są też bardzo urocze - zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody młodzieżowej. Dostępne w pastelowych odcieniach przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.
bool(true) bool(true) bool(true)