Gumiaki dla dzieci

Gumiaki dla dzieci to obowiązkowe obuwie na jesień i wiosnę dla każdego aktywnego malucha. Nieprzemakalne buty pozwolą cieszyć się spacerem oraz zabawą mimo deszczowej aury.

Chłód i woda już niestraszne

Przemoczenie oraz przemarznięcie stóp malucha to prosta droga do infekcji. Nie oznacza to jednak, że dzieci nie mogą bawić się na świeżym powietrzu, podczas deszczowych dni - których zresztą w naszym kraju nie brakuje. Kalosze ocieplane dla dzieci sprawiają ogromną radość maluchom, a tym samym wywołają uśmiech na twarzy rodziców.

Kalosze dla dzieci w naszej kolekcji są ładnie wyprofilowane i stworzone z uwzględnieniem ciągle rozwijającej się stopy małego dziecka. Obuwie jest dosyć sztywne, co wspomaga prawidłowe ułożenie kostki w buciku - ma to ogromne znaczenie w przypadku dzieci z wadami postawy. Kalosze są też elastyczne, po zgięciu wracają do swojej formy - więc nawet podczas szalonych zabaw z przyjaciółmi nie ulegają łatwo uszkodzeniom. Są też bardzo odporne na mechaniczne przebicia, dzięki czemu ochronią małą stopę przed niebezpieczeństwami znajdującymi się w trawie.

Ciepło, komfort oraz atrakcyjny design

Kalosze dziecięce ocieplane wyposażone są w praktyczny materiał, który ma za zadanie dbać o komfort termiczny małej nóżki. Dodatkowy materiał izolacyjny sprawia, że obuwie nie powoduje otarć podczas biegania i spacerów. Dzięki temu, że jest wyjmowany, gumowce dla dzieci są niezwykle uniwersalne - można je używać podczas zimniejszych i cieplejszych dni. Kalosze dziecięce możesz więc zabrać wszędzie - na wakacje, wycieczki szkolne, na spacery po parku czy do lasu na grzyby. To uniwersalne obuwie otwiera nieskończone możliwości.

Gumiaki dziecięce dostępne są niemal w nieograniczonej gamie kolorów i wzorów. Młodzi mogą wybierać między najróżniejszymi nadrukami - geometryczne wzory, motywy roślinne lub bajkowe. Niezależnie od wieku oraz upodobań, każdy maluch znajdzie gumiaki, z którymi nie będzie chciał się rozstawać. Kupując pociechom kolorowe i ocieplane kalosze możesz być pewny, że bawiąc się na placu zabaw zmoczonym przez deszcz, ich stopy będą suche i ciepłe.
bool(true) bool(true) bool(true)