Wkładki supinujące stęp

Wkładki supinujące stęp mają na celu zadbanie o prawidłowe ułożenie stopy dziecka. Ich specjalna konstrukcja zapewnia podparcie wewnętrznej części stopy, tak aby zapobiegać np. koślawości kolan.

Wkładki supinujące stęp jako skuteczne rozwiązanie korekcyjne

Koślawość stóp to jeden z najczęściej spotykanych problemów u dzieci. Przypadłość ta polega na odchyleniu pięt na zewnątrz z jednoczesnym obniżeniem podłużnych łuków stopy. Choroba nierzadko powoduje dolegliwości bólowe. Dlatego tak ważne jest jak najwcześniejsze podjęcie odpowiednich działań. Wkładki supinujące okazują się bardzo skutecznym rozwiązaniem korygującym tę powszechną wadę. Co więcej, zapobiegają też bólom stawów oraz kręgosłupa.

Wkładki supinujące stęp wykazują również działanie stymulujące, a przy tym nie rozleniwiają stopy. Wkładkę łatwo jest umieścić i nie zajmuje dużo miejsca, zapewniając stopom komfort - zarówno podczas spacerów, jak i zabaw. Zaletą wysokiej jakości wkładek supinujących jest też to, że zabezpieczają stopy przed powstawaniem odparzeń oraz są stabilnie umiejscowione w bucie, nie ślizgając się. Wykonane z przewiewnych materiałów, zapewniają prawidłowe oddychanie stopy.

Wkładki supinujące - inwestycją w zdrowie pociechy

Wkładki supinujące stęp znajdują zastosowanie w kilku rodzajach obuwia, chociaż najbardziej polecane są w połączeniu z obuwiem profilaktyczno-ortopedycznym. Ich wysoka jakość wykonania oraz najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiają, że cechują się wysoką skutecznością terapeutyczną. Konstrukcja oraz kształt wkładek supinujących jest zgodna z najnowszymi tendencjami obecnymi w medycynie.

Wkładki supinujące dla dzieci mają wyraźnie osadzoną piętę, dzięki czemu stabilizują stopę w odpowiedniej pozycji. Nie powodują dyskomfortu, a dzieci nawet nie zauważą ich obecności. Wyróżniają się trwałością oraz są odporne na ścieranie się. Dzięki temu, że cieszą się bardzo dobrą opinią wśród lekarzy zyskują również zaufanie wśród rodziców.

bool(true) bool(true) bool(true)