Buty dla dzieci – obuwie dziecięce

Skontaktuj się z nami:
sklep@e-butydladzieci.pl, 792 011 023, 730-740-188
Buty ze sztywnym zapiętkiem

Buty ze sztywnym zapiętkiem są odpowiednie dla dzieci, a przy tym powinny sięgać powyżej kostki. Tak ustabilizowana stopa wymusza prawidłową postawę i zapobiega rozwijaniu się wad. Dzięki sztywnemu zapiętkowi usztywniona zostaje kostka, co zapewnia dobre podtrzymanie stawu skokowego. W takich butach niezwykle ważna jest odpowiednia wkładka. Musi być miękka i o anatomicznym kształcie, który dopasuje się do stopy.

Pamiętajmy, że źle dobrane we wczesnym dzieciństwie obuwie, może doprowadzić do deformacji stóp. Pociągnie to za sobą zwyrodnienia stawów kolanowych i biodrowych, a także skrzywienia kręgosłupa. Możemy tego uniknąć stosując jedną z najprostszych metod, czyli wybierając odpowiednie obuwie dla naszej pociechy. Nie powinno ono jedynie dobrze wyglądać, ale przede wszystkim ochraniać i usztywniać stopę i tym samym odpowiednio korygować postawę.

Stosowanie tego typu obuwia może nie być do końca akceptowane przez dziecko, zwłaszcza to, które nawykło do luźnych butów albo chodzenia boso. Buty ze sztywnym zapiętkiem pozwalają na wykonywanie pożądanych ruchów, a niwelują szkodliwe, co może nieco drażnić dziecko, które przyzwyczaiło się do nieprawidłowych pozycji. Ale nie ma obaw. Oferowane przez nas obuwie wykonane zostało z miłych materiałów, które nie będą powodować długotrwałego dyskomfortu, więc na pewno uda nam się je do nich przekonać. Musimy jednak zadbać o to, by prawidłowo dobrać je do stóp. Muszą być w miarę możliwości jak najwęższe, by stopa się nie koślawiła, schodząc do środka. 

Buty ze sztywnym zapiętkiem powinny charakteryzować się solidnością i trwałością. Oferowane przez nas, wykonane zostały przez wiodących producentów obuwia korekcyjnego dla dzieci, i z najwyższej klasy materiałów, poświadczonych stosownymi certyfikatami. Na zdrowiu dziecka nie warto i nie powinno się oszczędzać. Zakup odpowiednich butów nie tylko ochroni jego stopy, ale pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem przez następne lata. Dodatkowo ciekawe wzory, kolory i fasony na pewno wzbudzą w dziecku zainteresowanie.

Chce otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego e-butydladzieci.pl na adres:
oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów subskrypcji newslettera.
ADAMKIBARTEKBEFADODANIELKIDAWIDDEMARJAMETKORNECKILEMIGOlemigo_ŁUKBUTMAZUREKMEMOMIDOMRUGAŁAOBEXPortoPOSTĘPRENBUT

 
bool(false) NULL NULL