Kalosze Demar

Kalosze Demar umożliwiają spędzenie dziecku czasu na beztroskich zabawach, do których będzie z uśmiechem powracało już w dorosłym życiu. Prezentowane przez nas modele kaloszy umożliwiają stuprocentowe odizolowanie stopy od niekorzystnych warunków atmosferycznych, które w codziennym obuwiu, mogłoby doprowadzić do rozwoju groźnej infekcji. Kalosze Demar, które znajdują się Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL zostały wykonane z materiału, pianki EVA, który doskonale współpracuje i zabezpiecza dziecięcą stopą.

Jesteśmy świadomi jak ważne jest, aby dziecko było jednocześnie bezpieczne i zadowolone. Prezentowane modele nie tylko chronią przed przemoczeniem oraz ochłodzeniem organizmu, ale także posiada specjalnie opracowaną podeszwę, która pozwala minimalizować ryzyko groźnych upadków. Kalosze Demar wzbogacone są o dodatkową, wyjmowaną skarpetę, która jest niezastąpiona podczas niższych temperatur oraz w trakcie porannych spacerów po lesie w poszukiwaniu grzybów i przygód. W odpowiednich kaloszach dziecko będzie mogło w pełni korzystać z niecodziennych atrakcji. Gwarantujemy, że kalosze Demar zakupione w naszym sklepie spełniają normy bezpieczeństwa oraz nie wpływają negatywnie na rozwój dziecięcej stopy.

Biorąc pod uwagę gust najmłodszych, posiadamy fasony, które zachwycają mnogością barw i aplikacji. Kalosze Demar ozdobione uroczymi animowanymi zwierzętami spodobają się każdemu dziecku, zachęcając je do aktywności na świeżym powietrzu. Dla dziewczynek przygotowaliśmy modele w intensywnych różowych kolorach z ciekawymi wzorami, np. uroczą kaczuszką, kolorowymi paskami oraz z oryginalnymi nadrukami. Dostępne u nas kalosze dla chłopców ozdobione są ulubionymi przez małych panów zwierzątkami, np.: zabawny krokodyl, groźny wilk wprost z bajki. Każdy nasz model sprawi, że dziecko będzie czuło się wyjątkowo podczas wyśmienitej zabawy.

bool(true) bool(true) bool(true)